Odhaleny hlavní parametry “klasického” Redmi Note 9. Na co se těšit?

parametry-redmi-note-9-tenaa-certifikace

I když to pro byl mnohé překvapivý a trochu nesmyslný krok, společnost Redmi před pár dny uvedla devátou Note řadu modely Note 9 Pro a Note 9 Pro Max. Jestli si teď říkáte, že tam chybí přístroj bez přívlastku ve jméně, máte pravdu. “Klasický” Redmi Note 9 představen nebyl a dokonce nepadla ani zmínka o tom, že by se měl objevit. Tak nějak se samozřejmě tušilo, že přijde, ale důkaz neexistoval. V databázi certifikací TENAA se teď ale objevilo zařízení, které je právě s tímto chybějícím článkem spojováno. Přístroj s kódovým označením Xiaomi M2003J15SC by odpovídal jak po stránce designu tak i svými parametry Redmi Note 9. Specifikace uvedené v certifikaci uvádííme v přehledném seznamu. Jsou k nim k dispozici i přiložené fotografie ze stejného zdroje.

Hlavní parametry Redmi Note 9

  • Android 10 / MIUI 11
  • 6.53″ IPS LCD displej s rozlišením 2340 x 1080 px
  • 48 Mpx hlavní zadní kamera (jedna ze čtyř) a 13 Mpx přední kamera
  • 3 / 4 / 6 GB RAM a 32 / 64 / 128 GB úložiště (rozšiřitelné SD kartou až na 512 GB)
  • senzor pro otisk prstu na zádech
  • průstřel v displeji vlevo nahoře
  • rozměry 162,3 x 77,2 x 8,9 mm a váha 198 gramů
  • baterie s kapacitou 4920 mAh

Dalších důležité parametry Redmi Note 9 jsou předmětem dohadů. Po stránce výkonu by mohl telefon pohánět MediaTek Helio G80. Také není úplně jisté, zda bude mít přístroj nějaké rychlonabíjení. Pravděpodobně ale ano. Tyto vlastnosti a případná kombinace zbývajících dvou fotoaparátů pak rozhodnou i o tom, o kolik levnější bude klasický Note 9 oproti svým vybavenějším a dříve představeným sourozencům.

Kolik myslíte, že bude (pokud je to on) Redmi Note 9 stát?

Zdroj: MSP

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)