TOPlist

Parádní POCO F2 Pro dostává velmi důležitou aktualizaci. Už ji máte?

poco f2 Pro miui 12.5 enhanced edition

Telefon POCO F2 Pro vyšel před více jak rokem a za své peníze nabízel bezkonkurenční výbavu v čele s čipsetem Snapdragon 865, přičemž se dal sehnat za cenu okolo 10 000 korun. Majitelé tohoto modelu se mohou těšit na významnou aktualizaci MIUI 12.5 Enhanced Edition.

Tato aktualizace se označuje jako V12.5.2.0.RJKIDXM a v současné době je k dispozici v Indonésii. Ta přináší poměrně významné změny a to na poli optimalizace výdrže baterie. V některých případech je využití čipsetu sníženo až o 15 %, což je v případě vlajkového Snapdragonu 865 docela hodně. Přináší také funkci Atomic Memory, která dokáže optimalizovat RAM a kromě toho se můžeme těšit také na říjnové bezpečnostní záplaty.

poco f2 pro

Aktualizace se šíří samozřejmě jako OTA, takže může pár dní trvat než se dostane i k vám. Mimochodem, u tohoto modelu se počítá také s Androidem 12 a MIUI 13, takže můžeme začít vyhlížet další update.

Už jste novou aktualizaci dostali?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)