Panoramatické fotky pořídíte nyní i přes Facebook aplikaci

panoramaticke-fotky-facebook-status-360-fotky

Aplikace Facebook v poslední aktualizaci přidala funkci pořízení 360° fotek. Panoramatické fotky nyní můžete pořizovat přímo v aplikaci a ihned i sdílet. Aktualizace právě začala napříč systémy Android a iOs.

Panoramatické fotky jsou nyní součástí aplikace Facebook

Nová aktualizace Facebooku přinesla funkci pořizování 360° panoramatických fotek, není to však vše. Mimo jiné nabízí i možnost zoomování o označení přátel. Panoramatické fotky můžete posléze použít i jako úvodní fotku na Facebooku.

360° fotografie můžete sdílet na svoji zeď, přidávat je do alb nebo sdílet v nejrůznějších skupinách. Pořizování těchto fotek je jednoduché. 360° panoramatickou fotografii lze pořídit v menu pro přidávání statusů.

panoramaticke-fotky-facebook-status-360-sdilet

Stačí klepnou do políčka, jako když přidáváte status, vyjede vám nabídka, zda chce pořídit fotografii, přidat fotografii, pořídit živé video. V nabídce se dole objeví i položka „360 fotka“, která slouží k pořízení panoramatické fotografie. S aktualizací Facebook začal teprve včera a proto se tato možnost bude objevovat postupně. Dlouho by to ale trvat nemělo.

Facebook
Facebook

Pořizujete 360° fotografie?

Zdroj: engadget.com

Radek Toman
O Autorovi - Radek Toman

Býval dobrým školitelem jednoho nejmenovaného elektra, ale namísto toho, aby využili jeho znalosti, zabili vášeň k elektru, kterou miloval. Obviněn ze zrady nyní projíždí Světem… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)