Pán prstenů: Prsteny moci vychází v CZ dabingu. Sledovat jej můžete za hubičku

amazon prime video pán prstenů prsteny moci cz dabing

Asi se není potřeba bavit, že vedle čtvrté série Stranger Things patří Pán prstenů: Prsteny moci k těm nejočekávanějším seriálům letošního roku. Mimochodem jde o vůbec nejnákladnější seriál všech dob, který má před sebou nelehký úkol. Trilogii Pána prstenů totiž fanoušci milují a pokud se objeví po tolika letech seriál, nebudou jej brát kritici na milost. Nyní vychází první dvě epizody na Amazon Prime Video, takže jej můžete zhodnotit sami.

Pán prstenů: Prsteny moci vychází na Amazon Prime Video v CZ dabingu

Pokud se budeme bavit o penězích, jen za práva na natočení seriálu měl Amazon zaplatit v přepočtu asi 6 miliard korun. Samotné natáčení prvních pěti sérií má vyjít na přibližně 24 miliard korun. Asi je vám tedy jasné, jak vážně to Amazon se seriálovým Pánem prstenů myslí. Samotné hodnocení prvních dvou epizod je zatím hodně rozporuplné. Na ČSFD si drží hodnocení 59 % (v době psaní článku) a rozděluje fanoušky na dva tábory. Každopádně se seriálu nedá upřít skvělá hudba či efekty, které jsou na velmi vysoké úrovni.

Pán prstenů: Prsteny moci (2022) CZ Dabing final trailer

Pán prstenů: Prsteny moci (2022) CZ Dabing final trailer

Amazon Prime Video
Amazon Prime Video

Uživatelé zahraničních IMDb jsou shovívavější a seriál si vysloužil 6,6/10. Nejvyšší hodnocení si Pán prstenů: Prsteny moci drží na Rotten Tomatoes, kde dosáhl na 83 %. Na novou epizodu se mohou fanoušci těšit každý pátek (nejbližší tedy 9. září) na Amazon Prime Video, které v Česku vychází na pouhých 79 korun měsíčně.

Jak se vám líbí Pán prstenů: Prsteny moci?

Zdroj: ČSFD

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)