Zvažujete chytrý prsten? Oura Ring koupíte dnes ve slevě!

oura ring sleva
  • Oura Ring nyní můžete koupit levněji než kdy dříve
  • Slevy se týkají modelů Heritage i Horizon
  • Nejlevněji verzi lze pořídit už od 7 300 korun

Oura Ring patří k nejlepším chytrým prstenům na trhu a přestože se v letošním roce vyrojila poměrně velká konkurence, jako například Ultrahuman Ring, je finská společnost stále nejznámější. Svůj gadget si ale umí náležitě ocenit, což může spoustu lidí od koupě odradit. Nyní však na e-shopu probíhají slevy, takže pokud jste o něm někdy přemýšleli, možná je ideální příležitost k nákupu.

Oura Ring se aktuálně prodává ve 3. generaci (2. generaci jsme pro vás recenzovali) a to konkrétně ve 2 verzích – Heritage a Horizon. První z nich disponuje klasickým Oura designem s hrbolkem na vrchní straně, novější Horizon je pak dokonale kulatý. Standardě vychází základní Heritage ve stříbrné a černé na 329 eur, nyní je však ve slevě za 299 eur, tedy nějakých 7 300 korun. O 50, respektive 70 eur můžete koupit levněji také matně šedou a zlatou.

Máte-li slabost pro jednoduché tvary, asi budete pokukovat po variantě Horizon. Ta nyní startuje na 369 eurech, tedy asi 9 000 korunách, původně byl za minimálně 399 eur. Nejvíce můžete pochopitelně ušetřit na verzích, které jsou nejdražší, takže Horizon v barvě Rose Gold vychází nově na 499 eur (přibližně 12 100 korun), původně za něj firma chtěla 599 eur. Pro kompletní nabídku mrkněte na oficiální e-shop. Ale pozor – slevy končí podle všeho už dnes, takže dlouho neváhejte.

Máte zkušenosti s chytrými prsteny?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)