Oura Circles je nová komunitní funkce, která dovolí sdílet data z prstenu

Oura Ring aplikace Circles sdílení

Autoři chytrých prstenů Oura Ring představili novou funkci Circles, která uživatelům umožňuje v rámci mobilní aplikace sdílet data z analýz o vlastním těle či návycích. V těchto “kruzích” se budou moci majitelé prstenů pochlubit s hodnotami Readiness, Sleep a Activity Scores. Vývojáři postupně plánují přidat další.

“Když pracujeme v týmu s ostatními, jsme lépe vybaveni k dosažení našich cílů. A když zůstaneme ve spojení s lidmi, které máme rádi, je pravděpodobnější, že budeme žít déle a zdravěji. Když se s přáteli, rodinnými příslušníky nebo kolegy zapojíte do Circles, budete moci sdílet denní výsledky v oblasti spánku, připravenosti a aktivity, posílat si reakce a vzájemně se kontrolovat. Circles jsou přizpůsobitelné, takže si můžete vybrat, které metriky Oura chcete se svým kruhem sdílet,” popisují autoři.

Uživatelé mohou vytvořit “kruh” až o 20 členech a kdykoli být součástí 10 kruhů. Dá se z nich volně odcházet a znovu se do nich přidávat. “Na údaje v kruhu budete moci reagovat sdílením emotikonů. Svým přátelům a rodině můžete dát korunu 👑 nebo oheň 🔥, když mají vysoké skóre, a motivovat je tak virtuálním poplácáním po zádech. Když je jejich skóre nízké, můžete sdílet spíše podpůrnou reakci a třeba je oslovit a zkontrolovat, zda jsou v pořádku,” dodává společnost Oura.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat třeba přes Google News, na Facebookové stránce a také na Instagramu. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Jaký máte zatím názor na chytré prsteny?

Zdroj: Oura

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)