Otvor v displeji v Galaxy S10 bude podporovat gesta: Nová funkce byla zachycena na videu

samsung galaxy otvor v displeji

Otvor v displeji bude hrát v následujících měsících velkou roli. Uvidíme jej na mnoha telefonech, včetně vlajkového modelu Samsung Galaxy S10. Každopádně se nebude jednat o první Samsung telefon s otvorem. Prvním telefonem byl Galaxy A8s, který se již v zahraničí prodává. Nyní se na internetu objevilo krátké video, které ukazuje zajímavou funkci spojenou s otvorem v displeji. Ještě zajímavější je informace, že stejná funkce bude dostupná i právě u Galaxy S10.

Samsung našel zajímavou možnost, jak využít otvor v displeji

To, že Samsung Galaxy S10 bude mít otvor pro displej, již bylo v podstatě potvrzeno. Půjde o Inifinity-O displej, který byl představen na podzim minulého roku. Právě písmo O označuje otvor v displeji. U Plus verze Galaxy S10 bude otvor mírně větší. A to kvůli tomu, že bude obsahovat dvě selfie kamery. Nyní se objevila jedna zajímavá funkce spojená s tímto novým druhem displeje.

The Galaxy A8s hole animation is great! The Galaxy S10 will do the same.

The Galaxy A8s hole animation is great! The Galaxy S10 will do the same.

Řeč je o gestech. Tím prvním se dá rychle zapnout fotoaparát. Jak můžete vidět na videu s Galaxy A8s, stačí jednoduše přejet prstem od otvoru směrem dolů. Potáhnutí prstem se rychle aktivuje fotoaparát. Uživatel s přezdívkou Ice Universe, který pravidelně zveřejňuje informace ze zákulisí, potvrdil, že tato funkce bude dostupná i v Galaxy S10 telefonech. Tohle gesto bude fungovat v každé aplikaci. Nepůjde zároveň o jedině gesto. Pokud uživatel dvakrát poklepe prstem na otvor, vytvoří se screenshot obrazovky. Představení Samsung Galaxy S10 telefonů bude 20. února.

Jak se vám líbí gesta u otvoru v displeji?

Zdroj: phonearena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (10)