Vysunovací selfie kamera se dá využít i jako otvírák na pivo

otvirak na pivo vysunovaci selfie kamera

OnePlus 7 Pro je jeden z posledních vydaných telefonů, který má vysunovací selfie kameru. Společnost se tak ujistila, že v marketingových materiálech se o této novince dozvíme i netradiční věci. A to třeba, že modul pro selfie kameru se nezlomí ani s 22 kilogramovým závažím anebo mohli uživatelé sledovat test vysunování v reálném čase po dlouhé hodiny. Nyní se na Twitteru objevilo nové video, které vysunovací selfie kameru ukazuje v hodně zajímavé situaci. A to jako otvírák na pivo.

Nová funkce vysunovací selfie kamery? Otvírák na pivo

Uživatel sociální sítě Twitter se jménem Rushil Eric Andrews zveřejnil video, ve kterém používá vysunutou selfie kameru u OnePlus 7 Pro k otevření piva. A to bez větších problémů. Jedná se tak o trochu netradiční důkaz odolnosti selfie kamery. Na svém zařízení to rozhodně nezkoušejte.

Právě vysunovací mechanismus byl tématem už mnohokrát. A to i u jiných telefonů. Prozatím v různých testech prochází dobře a nejsme si vědomi žádného telefonu, který by měl s vysunováním vyloženě problémy. Samozřejmě hraje roli i fakt, že telefony s vysunováním můžeme vídat na trhu teprve od roku 2018 a stále tak nevíme, jak na tom budou za dva/tři roky aktivního používání.

Dáváte přednost klasické selfie kameře anebo vysunovací?

Zdroj: theandroidsoul.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)