Fairphone prý připravuje opravitelná sluchátka Fairbuds XL

opravitelná sluchátka Fairbuds XL Fairphone

Nizozemská společnost Fairphone, která na svědomí telefony ohlížející se na životní prostředí a poskytující snadnou opravitelnost či výměnu součástek, nejspíš připravuje svá druhá sluchátka. A to i se zmíněnými vlastnostmi. V certifikaci Bluetooth zařízení se objevil produkt jménem Fairbuds XL, který sice svým názvem evokuje špunty do uší, ale nakonec prý půjde spíše o náhlavní model. Díky šťourání serveru Android Authority známe dokonce i pravděpodobnou podobu a možná i cenu. Alespoň švýcarskou.

Při zběžném vyhledávání pojmu “Fairbuds XL” na Googlu se redakci podařilo objevit náhled neveřejného videa na serveru Vimeo. I když se nedá spustit, v prostředí vyhledávače Google se ukazuje jeho miniatura, kterou vidíte v náhledu.

opravitelná sluchátka Fairbuds XL Fairphone Vimeo náhled

Jeden švýcarský e-shop má dokonce tato snadno opravitelná sluchátka připravena ke zveřejnění a na stránce se nacházejí i ceny. Pokud jsou pravé, nové Fairbuds XL tam budou běžně stát 235 franků. V běžném přepočtu cca 5 600 Kč. Jsme na tuto novinku velmi zvědaví. Mimo jiné proto, abychom se případně podívali, jak si Fairphone představuje sluchátka se snadnou opravitelností.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Troufli byste si doma opravit svá sluchátka?

Zdroj: aauthority

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)