TOPlist

Oppo Watch se začínají prodávat v Evropě: zajímavá volba s podporou Google Pay

oppo watch v evropě

První chytré hodinky společnosti Oppo – Oppo Watch se začínají prodávat v Evropě. Jejich představení jsme se dočkali již v březnu v Číně, ovšem až nyní je budeme moci koupit i u nás. V současnosti jsou dostupné pouze v Německu, ovšem očekává se, že se během několika týdnů rozšíří i do dalších evropských zemí.

Oppo Watch se začínají prodávat v Evropě

Co se týče samotných hodinek, ty mají vynikající parametry. Co se týče displeje, ten je typu AMOLED a disponuje slušnou jemností 326 ppi. Zároveň také pokrývá 100% DCI-P3, což není u hodinek zvykem. Na výběr máme ze dvou velikostí – 1,6 a 1,9 palce, přičemž rámečky jsou u obou variant minimální. Tělo je tvořeno z hliníku a kromě displeje na něm nalezneme dvě tlačítka pro ovládání. Hodinky dokáží sledovat dosti specifických cvičení, ale také váš spánek a srdeční frekvenci. Nechybí ani dlouho spekulované EKG (elektrokardiogram) což je funkce, která taktéž není úplně běžná.

O výkon se v hodinkách stará čipset Snapdragon Wear 2500 spolu s Apollo 3. Co se týče softwaru, nalezneme zde ColorOS běžící na Wear OS. Bohužel chybí slot na SIM kartu, ovšem eSIM hodinky podporují, takže je můžete vesele připojit k síti a udělat je nezávislými. Nechybí podpora Google Pay a to díky NFC. V Německu je zatím k dispozici pouze menší 41mm varianta, která vyjde na 249 EUR, tedy asi 6 600 korun.

Přemýšlíte nad koupí Oppo Watch?

Zdroj: gsmarena.com 

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (11)