Oppo Watch 2 nabídnou Snapdragon Wear 4100 a lepší výdrž

Oppo hodinky

Nástupce loňských hodinek od Oppo se dle všeho blíží. Oppo Watch 2 nabídnou Snapdragon Wear 4100, lepší výdrž, podporu LTE či EKG a spoustu dalších vylepšení. Na sociální síti Weibo firma láká na nový plakát, který odhaluje delší výdrž baterie a plánované představení na druhou polovinu letošního roku.

Oppo Watch 2 nabídnou Snapdragon Wear 4100

Jeden z čínských leakerů však získal mnohem více informací o Oppo Watch 2. Měli bychom stejně jako loni čekat dvě velikosti a to 42 a 46 mm. Pod kapotou pak bude tikat aktuálně nejvýkonnější čipset pro Wear OS hodinky – Snapdragon Wear 4100. Spolu s ním zde bude vlastní čip od Oppo – Apollo 4s a systémem má být ColorOS for Watch, který je založený na Androidu 8.1. Teoreticky bychom se mohli dočkat i velké aktualizace, kterou Google před několika dny představil.

Mezi další zajímavostí patří podpora eSIM, LTE či 16 GB úložiště. Přepracování se dočká také aplikace pro sledování stresu či zcela nová aplikace Oppo Relax. Na trh se prý dostane také varianta s EKG.

Koupili byste si hodinky s Wear OS?

Zdroj: fonearena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)