Oppo Reno6 4G je novinka s rychlým displejem a zajímavým designem

Oppo Reno6 4G

Společnost Oppo představila již v květnu model Reno6 5G a nyní přichází také 4G variantu. Přestože by se mohlo na první pohled zdát, že se od sebe telefony liší pouze v podpoře 5G sítí, není tomu tak. Telefony mají odlišný design a také specifikace. Pojďme se na něj tedy mrknout.

Oppo Reno6 4G

Telefon je na rozdíl od svého vyspělejšího bratříčka trochu zakulacený a je o něco lehčí (173 gramů) a zároveň také tlustější (7,8 mm). Dominantou je zde 6,4″ AMOLED panel s Full HD+ rozlišením a 90 Hz obnovovací frekvencí. Pod ním se nachází také čtečka otisků prstů a selfie kamerka umístěná v průstřelu je o něco lepší (32MPx vs. 44MPx). Na zadní straně se nachází 64MPx hlavní, 8MPx ultraširoký a 2MPx monochromatický snímač.

O výdrž se pak stará 4 310mAh baterie s podporou 50W nabíjení. Pod kapotou tiká čipset Snapdragon 720G v kombinaci s 8GB RAM a 128GB úložištěm. a systémem je opět ColorOS 11.1, který je založený na Androidu 11. K dispozici je v přepočtu za 7 800 korun, ovšem jeho příchod na globální trh není v tuto chvíli jistý.

Jak se vám telefon líbí?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)