Oppo představilo parádní telefon na motivy League of Legends

oppo league of legends

Společnost Oppo sice představila ve spolupráci s Riot Games limitovanou edici telefonu Oppo Reno7 Pro League of Legends, která je však bohužel (alespoň v tuto chvíli) k dispozici pouze na čínském trhu. Odlišuje se především svým designem.

Oppo Reno7 Pro dostalo League of Legends edici

Pro designéry byla hlavní inspirací postava Jinx právě ze hry League of Legends. Kupříkladu krabička s telefonem je ve tvaru rakety a nalezneme v ní kromě jiného 65W adaptér, limitované pouzdro, samolepky a přívěsky na krk. Co se týče specifikací telefonu, pod kapotou tiká čipset MediaTek Dimensity 1200 Max 5G, což je aktuálně jeden z nejvýkonnějších čipů od této firmy.

Přední stranu pokrývá AMOLED displej s 90Hz obnovovací frekvencí a o výdrž se stará 4500mAh baterie. Cena je poměrně vysoká, jak už to u limitovaných edicí bývá. Za telefon v Číně zaplatíme 3 999 CNY, což je asi 14 000 korun bez daně. K dispozici by měl být už od dnešního dne.

Jak se vám líbí design tohoto mobilu?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)