TOPlist

Tablet Oppo Pad nabídne 120Hz displej a vysoký výkon za slušné peníze

Oppo Pad

Když společnost Oppo představilo svůj ohebný (a mimochodem velice povedený) telefon Find N, původně se předpokládalo, že se na pódiu vedle něj objeví také tablet Oppo Pad. Nakonec k tomu ale nedošlo, ovšem zařízení bychom se měli přesto brzy dočkat, což naznačuje také 3C certifikace.

Oppo Pad nabídne slušný poměr cena/výkon

Ta říká, že bude podporovat 33W drátové nabíjení. Díky tomu, že realme nedávno představilo svůj tablet má korporát BBK Electronics s výrobou tabletů alespoň nějaké zkušenosti. Dle nejnovějších uniklých informací má být však Oppo Pad mnohem výkonnější. Tikat v něm má totiž čipset Qualcomm Snapdragon 870, který je výkonem úplně jinde než MediaTek Helio G80 u realme Padu.

Oppo Pad 3C

Dominantou má pak být 11″ LCD panel s rozlišením 2560 x 1600 pixelů a 120Hz obnovovací frekvencí. Výdrž dostane na starost 8080mAh baterie a cena se odhaduje v Číně na 2000 CNY, což vychází na asi 6 700 Kč bez daně. K uvedení má dojít během několika následujících týdnů.

Jaký tablet doma používáte vy?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)