Oppo představilo parádní Mars edici své vlajkové lodi za slušné peníze

nový telefon snapdragon 888

Čínská sonda Tianwen-1 již před nějakým časem úspěšně přistála na planetě Mars a tento významný úspěch se rozhodla oslavit i firma Oppo. Oznámila totiž speciální edici své vlajkové lodě Find X3 Pro Mars Exploration. Přichází v matné šedé barvě, která je inspirována vesmírem a zadní strana je vyrobena z vysoce odolného skla AG Glass s kovovým leskem.

Oppo oslavuje přístání na planěte Mars

Na zadní straně se rovněž nachází nápis Mars 2021 a Utopia Planitia, což je přesné místo přistání sondy na Rudé planetě. Oproti klasické verzi se v aplikaci fotoaparát nachází tři různé filtry navíc, které mají fotografiím pořízeným na Zemi přidat nádech Marsu. Dále je zde speciální barevný motiv a nové dynamické tapety, které se mění až čtyřikrát za den. Oproti běžné verzi se bude prodávat pouze ve variantě 16/512 GB.

Zbytek specifikací je totožný s běžným modelem. Uvnitř tedy tiká čipset Snapdragon 888, systémem je Android 11 s nadstavbou ColorOS 11.2 a přední stranu pokrývá 6,7″ 120 Hz QHD+ AMOLED LPTO displej. A cena? Za telefon zaplatíme 6 990 CNY, což je v přepočtu asi 22 500 korun. To, zda se dostane i na globální trh není v tuto chvíli jasné.

Jak se vám telefon líbí?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)