TOPlist

Oppo Find X2 Pro Lamborghini Edition: připlatíte si za luxus 12 tisíc?

oppo lamborghini edice

Vedle dvou nových telefonů – Oppo Find X2 a Find X2 Pro si společnost tradičně připravila také limitovanou edici Oppo Find X2 Pro Lamborghini Edition. Exkluzivní design je založen na sportovním Lamborghini Aventador SVJ Roadster. Tento automobil je totiž také velmi limitovaný. Vyrobeno ho bylo pouze 800 kusů. Co tedy se speciální edicí získáme?

Na rozdíl od Oppo Find X Lambo Edition, který byl představen v roce 2018 zůstává hardware totožný, jako u Find X2 Pro. Není zde žádné rychlejší nabíjení (tedy, ne že byste potřebovali více než 65W) a dokonce i konfigurace paměti a RAM je totožná (12 GB / 512 GB). Spolu s telefonem dostanete však luxusní balení, ve kterém se kromě telefonu nachází také exkluzivní pouzdro, bezdrátová sluchátka a nabíječka do auta. Všechno je samozřejmě potištěno designem Lamborghini.

Design telefonu je jedinečný a struktura karbonového povrchu je podobná té, kterou nalezneme uvnitř aut Aventador. Štítek Lamborghini však nepřipisuje navíc takovou částku, jakou bychom možná čekali. Prodává se za 13 000 CNY, tedy asi 42 tisíc korun.

Líbí se vám Oppo Find X2 Lamborghini Edition?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (10)