Největší konkurent Z Flipu míří na globální trh. Bude mít Samsung problém?

Oppo Find N2 Flip

V prosinci minulého roku představila společnost Oppo dvojici ohebných telefonů, které přímo konkurují těm od Samsungu, přičemž Oppo Find N2 Flip je vůbec první véčko korporátu BBK Electronics. Zároveň půjde o první ohebný telefon čínské firmy, který bude představen celosvětově.  Nyní firma zveřejnila datum uvedení na globálním trhu.

K představení dojde již 15. února, tedy ve středu. Akce se bude konat v Londýně a budeme ji moci sledovat živě na YouTube. Půjde zdaleka o největšího konkurenta Z Flipu4. Telefon se chlubí čipsetem Dimensity 9000+ od MediaTeku, který překonává Snapdragon 8 Gen1 tikající právě v jihokorejském telefonu snad úplně ve všem.

Oppo Find N2 Flip – “Real Review”

Oppo Find N2 Flip - "Real Review"

Nezklame ani soustava fotoaparátů v čele s 50Mpx snímačem a pochopitelně se zde nachází dva displeje. Oba jsou typu AMOLED a podporují 120Hz obnovovací frekvenci. Klíčovou roli bude hrát jistě cena, která by mohla hrát ve prospěch Samsungu. Loňské véčko se totiž dá na českém trhu sehnat za necelých 18 tisíc korun, což je na stále skvěle vybavený mobil s ohebným displejem a dobrou podporou super cena.

Jak se těšíte na ohebný mobil Find N2 Flip?

Zdroj: 9to5google

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)