TOPlist

Oppo Find 7 nebude mít 5,7palcový displej

Oppo Find 5

Již před týdnem jsme vám přinesli první specifikace chystaného telefonu Oppo Find 7, které jsme dále doplňovali zde. Ten by se měl stát nástupcem velice úspěšného modelu Find 5. Pro  mnoho uživatelů, alespoň podle ohlasů a komentářů, byla největším úskalím velikost displeje. Ta se podle všech zatím dostupných informací měla zastavit na hodnotě 5,7 palců. Některé zdroje spekulovaly také nad velikostí 7 palců, především kvůli sedmičce v názvu.

Současný model Oppo Find 5 Současný model Oppo Find 5

Nyní byly ovšem tyto specifikace vyvráceny jedním z manažerů společnosti Oppo. Carl Pei na svém účtu na sociální síti Google+ sdílel tuto větu: „Rest assured guys, the Find 7 will not have a 5.7″ or 7″ display.“ (odkaz). Je tedy téměř jisté, že se dočkáme jiné velikosti. S největší pravděpodobností se bude jednat o velikost kolem 5 palců. Tomuto faktu napovídá také první komentář u příspěvku. Jeden z uživatelů Google+ vyslovil své přání, aby zařízení mělo 5-palcový displej, LTE a reproduktory na přední straně, Carl Pei na to reagoval dosti výstižným „BOOM“.

V tuto chvíli nezbývá než čekat a těšit se, že Oppo opravdu poslechne volání svých zákazníků. Osobně si myslím, že 5-palcový displej by připravovanému Oppo Find 7 slušel daleko více. Jaký názor máte vy?

Filip Valtr
O Autorovi - Filip Valtr

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)