Oppo představilo stylovou levnou bezdrátovou nabíječku

oppo nabijecka

Společnost Oppo uvedla bez jakýchkoliv velkolepých prezentací novou bezdrátovou nabíječku Oppo Wireless Charger 15W. Sice jde o zatím nejpomalejší nabíječku společnosti, ovšem cena je příznivá a pro někoho, kdo má telefon s pomalejším bezdrátovým nabíjením by se nemuselo jednat o úplně špatnou volbu.

Oppo Wireless Charger 15W stojí pod čtyři stovky

Nabíječka má stejně jako většina ostatních kruhovitý tvar a je k dostání pouze v bílé barevné variantě. Jak už název napovídá, její maximální výkon činí 15 W a staví se tak vedle Oppo 45W AirVOOC Wireless Charger a Oppo 40W AirVOOC Wireless Charger mezi nejpomalejší z nové trojice. Na těle nabíječky nalezneme také LED indikátor ukazující, zda se zařízení nabíjí či nikoliv.

Můžeme počítat také s nadproudovou ochranou, ochranou proti přehřátí, podpětí či přepětí nebo detekcí cizích předmětů. V Číně vychází na 99 juanů, což vychází přibližně na 320 korun bez daně. Zatím není ale jasné, zda se dostane i na globální trh.

Jakou bezdrátovou nabíječku používáte vy?

Zdroj: gizmochina

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)