Rychlé a přehledné sněhové zpravodajství s aplikací OnTheSnow. Zjistěte, kolik sněhu je na horách

aplikace OnTheSnow Sníh&sněhové zprávy

Aplikace OnTheSnow nepatří rozhodně mezi novinky. Na Google Play už je více než 8 let, ale za tu dobu prošla mnoha změnami a aktualizacemi. Vývojáři se o ni ukázkově starají. V aplikaci naleznete přehledné sněhově zpravodajství z celého světa včetně Česka a Slovenska. Aplikace informuje nejen o množství sněhu, ale i kvalitě sjezdovky, přináší zprávy přímo od lyžařů a nechybí například ani mapy sjezdovek nebo podpora webkamer.

Aplikace OnTheSnow bude vašim skvělým parťákem na horách

Pokud plánujete cestu na hory, tak se vám může velmi dobře hodit informační aplikace pro sněhové zpravodajství. OnTheSnow má data dostupná z více než 2000 lyžařských středisek po celém světě. Podporují se ale i ty v Česku nebo Slovensku, včetně míst jako Špindlerův Mlýn, Pec pod Sněžkou nebo Tatranská Lomnice, nebo Livigno, Kitzbühel či Aspen. Pokud jde o samotné počasí, můžete sledovat historii sněhových srážek, sněhové statistiky i dlouhodobou předpověď.

U lyžařských středisek najdete informace o sněhu, stavu sjezdovky, můžete si nastavit upozornění na prašan, zjistit si sněhové podmínky pomocí webkamery a k dispozici jsou i mapy sjezdovek. O aktuální informace se z velké části starají ostatní lyžaři, ke kterým se můžete rovněž přidat. Můžete psát vlastní zkušenosti, sdílet fotografie, hodnocení apod. Aplikace rozhodně patří k tomu nejlepšímu, co se dá najít. OnTheSnow můžete stahovat zdarma z Google Play. Průměrné hodnocení aplikace je po více než 30 tisících hodnocení na skvělém čísle 4,2.

Onthesnow App – English

Onthesnow App - English

OnTheSnow Ski & Snow Report
OnTheSnow Ski & Snow Report

Používáte aplikaci OnTheSnow, nebo ke sněhovému zpravodajství využíváte něco jiného?

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)