Legendární online hra Runescape vyšla po letech na Androidu. Stahovat ji můžete zdarma

old school runescape android

RuneScape je jednou z nejoblíbenějších online her posledních dvaceti let. Za tu dobu samozřejmě vyšlo několik velkých vylepšení, aby hra byla konkurenčně schopná. Pro mnoho hráčů je nejlepší starší verze hry bez novinek. Proto vývojáři před nedávnem spustili speciální verzi hry Runescape Old School, a ta se nyní oficiálně spustila i na Androidu.

Runescape Old School můžete hrát i na Androidu zdarma

Poprvé jsme mohli vidět Runescape již v roce 2001, kdy se jednalo o prohlížečovou online hru založenou na Javě. Od té doby se těší popularitě a patří mezi stálice online her. Mobilní verze byla ve výrobě již minimálně od minulého roku. Dlouhou dobu byla hra dostupná v betaverzi, ke které měli přístup pouze ti, kteří mají aktivní předplatné pro Runescape.

OSRS Mobile | Challenge

OSRS Mobile | Challenge

S oficiálním vydáním se to ale mění a hra je dostupná i na Androidu zdarma. Předplatné stále ve hře existuje, pokud si budete platit, můžete hrát na 3x větší mapě, máte 8 dalších kouzel, nové úkoly, větší banku pro uložení věcí apod. Dobrou zprávou je také to, že se jedná o port PC verze, takže pokud jste někdy v minulosti hráli Runescape, můžete se svým účtem přihlásit a pokračovat na své staré postavě. Dokonce můžete na mobilu hrát i s kamarády, kteří hrají na PC.

Z toho vyplývá i to, že se jedná o plnohodnotnou hru, která je identická jako na PC. To je také dobrá zpráva, protože mobilní verze oblíbených her se většinou hodně zjednodušují. U Runescape Old School to ale neplatí.

Old School RuneScape
Old School RuneScape

Hráli jste někdy Runescape? Vyzkoušíte si mobilní verzi hry?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)