Vesmírná online hra Eve: Echoes vychází v betaverzi. Vyzkoušet si ji může každý

EVE-Echoes

Eve: Echoes je mobilní verze známé online hry Eve Online. Na začátku prosince konečně vyšla alespoň v otevřené betaverzi, takže si ji každý může vyzkoušet a rovnou zjistit, jestli ho vůbec bavit. Protože stejně jako Eve Online, tak i Eve: Echoes je hodně netradiční hra a záběry ze hry, které můžete vidět níže, příliš nereprezentují finální zážitek.

Hra Eve: Echoes má spoustu podobností s originálem

Nejedná se o přímý port PC verze, ale o zbrusu novou hru speciálně vytvořena pro mobilní telefony. V základu se ale jedná o to stejné Eve. Někdy se hře přezdívá i tabulkový simulátor. Jako hráč budete často porovnávat různé tabulky, obchodovat se surovinami, nakupovat výzbroj apod. Ovládáním hra připomíná spíše strategii, i když záběry na videu vypadají hodně akčně.

EVE: Echoes – Mobile MMO – Gameplay Trailer

EVE: Echoes - Mobile MMO - Gameplay Trailer

Kromě obchodování, můžete i například těžit suroviny, objevovat vesmír a samozřejmě se i účastnit vesmírných bitev. K dispozici je vice než 8 tisíc hvězdných soustav, desítky různých vesmírných lodí apod. Jak už jsme psali výše, jedná se o betaverzi. Chybí tak různé funkce, vyskytuje se více chyb a hlavně se na konci testování všechen postup vymaže.

EVE Echoes
EVE Echoes

Vyzkoušeli jste mobilní verzi Eve?

Zdroj: droidgamers.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)