Android 14 s OneUI 6.0 v beta verzi má datum vydání, kdo a kdy se dočká?

Samsung OneUI 6.0 Android 14 aktualizace

Není žádným tajemstvím, že Samsung již nějakou dobu intenzivně pracuje na aktualizované verzi svého grafického prostředí OneUI 6.0 postaveného na novém Androidu 14. Ostatně v Koreji beta verzi již nějakou dobu testují a na evropských serverech společnosti Samsung se také první zmínky o ní objevily již před pár týdny. Až nyní máme však oficiálně potvrzeno nejen kdy beta verze dočkáme, ale také na kterých zařízeních.

Beta OneUI 6.0 na Androidu 14 nakonec v srpnu

Původní zprávy hovořily o tom, že beta verze grafické nadstavby od Samsungu dorazí společně s Androidem 14 již během třetího týdne v červenci. Podle informací pocházejících od zákaznické podpory Samsungu v Německu se bety dočkáme 2. srpna, tedy již příští týden. Zároveň jsme se také dozvěděli i telefony, na které nová verze softwaru zamíří. Nejdříve se dočká vlajková řada Samsung Galaxy S23 a následovat ji budou i podstatně levnější Galaxy A54 5G a Galaxy A34 5G – tedy jedny z aktuálně nejprodávanějších smartphonů tohoto korejského giganta.

Samsung OneUI 6.0 Android 14 aktualizace

Mezitím však Samsung ještě intenzivně pracuje na dokončení OneUI 5.1.1 jehož beta verze vyšla na vybrané smartphony začátkem tohoto měsíce pro ohebný Samsung Galaxy Z Fold4 a rodinu tabletů Samsung Galaxy Tab S8. Přesně na této verzi OneUI však již běží nové smartphony Galaxy Z Fold5 a Z Flip5 stejně jako tablety Galaxy Tab S9. Vydání finálního OneUI 5.1.1 by tak již mělo být skutečně za dveřmi.

Dostane váš Samsung OneUI 6.0 a Android 14?

Zdroj: GSMArena.com

Vašek Švec
O Autorovi - Vašek Švec

Vaška prakticky od dětství zajímaly nové technologie, ať už se jednalo o telefony, počítače či třeba auta. V době, kdy většina jeho kapesného padla na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)