TOPlist

Beta OneUI 6.0 s Androidem 14 dorazila do Evropy, řada Galaxy S23 se dočká již brzy

Android 14 OneUI 6.0 aktualizace

Android smartphony a jejich aktualizace, to je věčné téma. Zatímco v minulosti to bylo zároveň i téma poměrně bolestivé, situace se v posledních letech obrací k lepšímu. Mezi nejvzornější výrobce v tomto ohledu přitom patří jihokorejský Samsung. Právě ten má již podle všeho připravenou testovací verzi Androidu 14 s novou verzí vlastní nadstavby. Beta OneUI 6.0 by tak mohla být již za rohem.

Beta OneUI 6.0 již v červenci?

Na evropských a indických serverech Samsungu totiž již byla spatřena právě beta Androidu 14 s rozhraním OneUI 6.0. Již dříve se přitom objevili spekulace, že beta testování nové aktualizace by mělo začít, jak jinak než, na řadě Galaxy S23 a to již během třetího červencového týdne. Pokud se tedy tyto zprávy potvrdí a vše půjde dle interních plánů Samsungu, mohli bychom se spuštění registrací do otevřené bety dočkat již velmi brzy.

Beta OneUI 6.0 android 14 aktualizace

Co se týče chystaných novinek, které by tato aktualizace měla přinést, v tomto ohledu zatím nemáme prakticky žádné informace. Lze však předpokládat, že Samsung do aktualizace zapracuje některé z novinek spojených s Androidem 14. Například vylepšení výdrže baterie, přepracované možnosti sdílení a design navigační lišty.

Jaké změny byste v OneUI 6.0 aktualizaci rádi viděli?

Zdroj: GSMArena.com

Vašek Švec
O Autorovi - Vašek Švec

Vaška prakticky od dětství zajímaly nové technologie, ať už se jednalo o telefony, počítače či třeba auta. V době, kdy většina jeho kapesného padla na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)