TOPlist

OnePlus Zen Mode 2.0 brzy zamíří i na ostatní Android telefony

OnePlus Zen Mode 2.0 ostatní telefony

Dle posledních informací bude aplikace OnePlus Zen Mode 2.0 dostupná i na ostatní Android telefony. Zájem o digitální rovnováhu v tyto krušné časy roste a existuje řada skvělých aplikací, které vám pomohou trávit méně času na telefonu a soustředit se na své okolí. Tento režim byl však vždy exkluzivní pouze pro telefony OnePlus, ovšem to nyní končí.

OnePlus Zen Mode 2.0 i na ostatní telefony

Dle SlashGear bude režim OnePlus Zen Mode 2.0 brzy dostupný pro všechny telefony s Androidem. Tedy samozřejmě i ty, kteří nemají na svých zádech logo OnePlus. Do dnešního dne je aplikace dostupná pouze na modelech OnePlus Nord, OnePlus 7T a OnePlus 8.

OnePlus Zen Mode 2.0 ostatní telefony

Zen Space
Zen Space

Nedávno navíc vyšla nová aktualizace, která ji razantně vylepšuje. Nová verze disponuje novými tématy, které vám pomohou dostat se do stavu meditace. Lze nově také zaznamenávat “zenové momenty” v průběhu celého dne a později si je procházet. K dispozici je také tzv. Group Room, která vám umožní přidat další členy a zapnout režim Zen pro všechny telefony. Hodí se to například u rodinných večeří či důležitých meetingů.

Jakou aplikaci používáte vy?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)