OnePlus už testuje vlastní ohebné mobily. Známe jejich jména

OnePlus V Fold OnePlus V Flip ohebné telefony jména únik

Svět mobilních telefonů s flexibilními displeji a ohebnou konstrukcí by mohly celkem brzy posílit další dva modely. Tentokrát pod značkou OnePlus, která s touto oblastí laškuje, alespoň podle dosavadních úniků, poměrně dlouho. Nějakou dobu panoval klid, nicméně na internet nyní vyplavaly další zajímavé informace. Teoreticky se může potvrdit tvrzení, že OnePlus u horizontálně vyklápěcího mobilu jen “obšlehne” sesterské Oppo Find N, nicméně nové mobily prý budou hned dva. Dokonce nejspíš známe jejich jména.

OnePlus V Fold OnePlus V Flip ohebné telefony názvy jména únik

Nové ohebné telefony od OnePlus by měly podle úniku nést názvy OnePlus V Fold a OnePlus V Flip. Populární čínský výrobce se tedy nejspíš pokusí vydat cestou, kterou prošlapal Samsung. A to jak pohledem konstrukcí flexibilních smartphonů, tak i jejich pojmenováním. Stejný zdroj pak tvrdí, že už společnost tyto mobily interně testuje v několika regionech včetně Evropy. Není vyloučeno, že na internet brzy unikne i nějaká reální fotka.

Co říkáte na odhalená jména OnePlus skládaček?

Zdroj: aheadlines

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)