První ohebný OnePlus mobil prý bude tak trochu zklamání

OnePlus ohebný telefon mobil Oppo Find N

Od mobilních telefonů s ohebnou obrazovkou se očekává hlavně to, že budou určitým způsobem unikátní a inovativní. Samsungu se například daří u každého nového modelu zavést něco nového a také nejvýznamnější konkurenti jako Huawei, Motorola, Xiaomi nebo Oppo umí ukázat, kterými alternativními směry se dá vydat. V kontrastu s touto praxí prý má na trh přijít první ohebný telefon značky OnePlus. Svým způsobem na něm totiž údajně nebude téměř nic.

Objevily se spekulace, že tento flexibilní mobil, který by měl dorazit ještě v letošním roce, bude vlastně jen přejmenovaný a možná jen trochu designově převlečený Oppo Find N. Jak je známo, značky Oppo a OnePlus k sobě mají historicky velmi blízko a pojí je stejná mateřská společnost. V posledních měsících je počínání těchto dvou oficiálně samostatných firem velmi propojené a první ohebný telefon OnePlus by měl být dalším důkazem. Bohužel dost nudným, pokud se spekulace potvrdí.

Jak byste vnímali takovou strategii?

Zdroj: GSMA

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)