Menu

OnePlus začíná lákat na telefon OnePlus 6: Cena by měla jít nahoru

Další nově oznámená vlajková loď bude pravděpodobně patřit společnosti OnePlus. Od včerejšího večera již začala společnost oficiálně lákat na telefon OnePlus 6, o kterém již máme několik informací potvrzených. Dnes se přidaly spekulace ohledně ceny, ty už moc pozitivní nejsou. Po cenové stránce by měl totiž jít telefon nahoru.

Telefon OnePlus 6 bude hodně kontroverzní

Oficiálně již víme, že bude mít OnePlus 6 výřez v displeji. Potvrdil to před několika dny šéf společnosti. Jenže v mobilní komunitě nejsou výřezy moc oblíbené. To by mohl být u této čínské společnosti trochu problém, protože s podporou komunity počítá mnohem více než kterýkoliv jiný výrobce Android telefonů.

Komunitu v negativním světle pocítil na svém Twitteru i šéf společnosti Carl Pei. Napsal, že by se měli uživatelé naučit milovat výřez v displeji. Za tento tweet schytal tak velkou kritiku, že jej nakonec vymazal. Výřez ale jen tak nevymaže, ten je stále potvrzen a oficiální příspěvek se dá stále najít například na fóru společnosti.

Kromě prvního teaseru jsme se dnes dočkali také úniku ceny této chystané novinky. Oproti OnePlus 5T by měla cena o trochu zvýšit. OnePlus 6 v základní verzi se 64GB pamětí by měl v přepočtu s DPH stát zhruba 14 tisíc Kč. Verze se 128GB úložištěm by měla stát zhruba 15 200 Kč. Nově by se také měla prodávat 256GB varianta, a to za cenu zhruba 17 500 Kč.

Těšíte se na představení OnePlus 6?

Zdroj: phonearena.com

 

Komentáře

DDD

DDD -2

3.4.2018 10:02

14 tisíc to stát nebude. U ZenFounu 5Z taky všichni říkali že bude stát kolem 12,5 tisíc a i když by se u nás měla prodávat výkonnější (dražší) verze tak se někdo na Alze na fóru ptal na předpokládanou cenu. Někdo přímo z Alzy mu tam napsal tohle číslo…. 20 000. NEVĚŘÍM tomu že by OP6 stál 14 tisíc. Pokud bude mít Snapdragon 845 a 6GB RAM tak čeští prodejci cenu pěkně našponují :)

Rodney

Rodney 4

3.4.2018 10:10

Žádný normálně uvažující člověk by si ani OnePlus letefony nekupoval od Českých prodejců, takže NP.

Wortos

wortos 70

3.4.2018 15:23

DDD Zenfone 5z nebude stat 20tis opravdu cena bude okolo 14tis 128Gb verze (64Gb se u nás nebude prodávat) nevim jakou marži si nasadí zrovna Alza ale bežně se bude dát sehnat.. Ten OnePlus 6 bude stát podobně a počítam že ceny pujdou koncem roku zase rapidně dolů jak je to s každou elektronikou asi se vyplatí počkat

Karl

Karel Straka 2

4.4.2018 9:37

Neznám nikoho, kdo si OP koupil u českého prodejce navíc nevidím důvod proč. Možná jen, že bych měl poukázky a nechtěl jsem to platit.
Doufám, že 128 GB verze bude mít 8 GB RAM, když 256 GB nepotřebuji.
Výřez vyzkouším a ten rok s ním přežiju :-)

RSS (komentáře k článku)