Blesk z čistého nebe: OnePlus dnes představí vlastní skládací telefon

oneplus skládací telefon

Již dnes Samsung představí své očekávané ohebné telefony Galaxy Z Fold 3 a Galaxy Z Flip 3, ovšem OnePlus se rozhodlo plány alespoň trochu narušit. Z ničeho nic totiž vydala na svém Twitteru teaser na ohebný telefon OnePlus, o kterém jsme zatím neslyšeli vůbec nic. Odhalení je navíc plánováno na 16:00 našeho času, tedy ve stejný čas, kdy na pódium dorazí i telefony od Samsungu.

OnePlus představí vlastní skládací telefon

Jak již bylo řečeno, o telefonu neuniklo vůbec nic a buď se OnePlus podařilo udržet vše pod pokličkou, nebo by mohlo jít o koncept. Z videa si můžeme všimnout, že záhadné zařízení nemá ohebný displej, ale klasický pant a dva displeje, podobně jako třeba Microsoft Surface Duo.

Okolo displejů můžeme vidět minimální rámečky, na levé straně se nachází tlačítka hlasitosti, na pravé pak power tlačítko a typický přepínač mezi režimy. Jakmile budeme vědět více, určitě vám dáme vědět do samostatného článku.

Jak se na OnePlus telefon těšíte?

Zdroj: Twitter OnePlus

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)