TOPlist

OnePlus se chystá na představení mnoha novinek! Jednou z nich bude nástupce bestselleru

oneplus-event-16.cervenec (1)
  • Společnost OnePlus chystá velkou událost s představením mnoha novinek
  • Konat se má již 16. července v italském Milánu
  • Na jaké nové produkty se tedy můžeme těšit?

27. června se v Číně konala akce společnosti OnePlus, na které byly představeny dva opravdu zajímavé produkty. Oficiálně zde OnePlus odhalil své chytré hodinky Watch 2 pro čínský trh a zařízení Tablet Pro. Jednalo se však pouze o představení pro domácí trh. Jasné už ale bylo, že se tyto produkty časem musí dostat i na další trhy.

Navíc se zdá, že tentokrát nebudeme muset čekat vůbec dlouho. Čínská společnost se sídlem v Šen-čenu totiž nedávno oznámila, že bude pořádat akci v italském městě Milán. OnePlus tak potvrdil spekulace a zařízení, jež zažila svůj debut v Číně, budou brzy uvedena i na mezinárodním trhu.

OnePlus event 16. července

Podle dostupných informací se můžeme těšit na mobilní telefon OnePlus Nord 4, na který se fanoušci značky těší již dlouho. Dále pak očekáváme již zmíněné hodinky, které však přijdou s drobnou úpravou svého jména, tedy Watch 2R. A chybět nemá ani představení sluchátek OnePlus Nord Buds 3 Pro.

Na kterou z novinek se těšíte nejvíce?

Zdroj: Android Police

Jakub Jan Ondráček
O Autorovi - Jakub Jan Ondráček

Jakub je studentem gymnázia, kterého fascinují moderní technologie. Zajímá se především o operační systémy Android i iOS, elektromobily a umělou inteligenci. Velkou vášeň ale cítí… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)