Vychytávku, kterou se chlubí pouze iPhone a OnePlus brzy uvidíme v dalším mobilu

oneplus nord 2

Fyzický přepínač zvukových profilů je ikonickým prvkem všech iPhonů. Kromě jablečného výrobce jej nabízí také dražší telefony OnePlus a nutno podoktnout, že jde o vychytávku, na kterou si zvyknete velice rychle a nebudete se ji chtít vzdát. A nyní to vypadá, že se ji dočká i další výrobce.

Přepínač zvukových profilů v realme mobilech?

Korporát BBK Electronics, kam spadají mimo OnePlus také firmy realme, Oppo a vivo se chystá tento prvek přinést právě také do telefonů realme. S touto informací se pochlubil leaker Yogesh Brar. Má jít navíc o model střední třídy, který má firma přinést na trh v dubnu. Každou chvíli bychom se měli dočkat představení realme 9 5G a realme 9 5G SE. Výskyt přepínače zvukových profilů právě v těchto telefonech je ale vysoce nepravděpodobný, když jej nemají ani Pro varianty.

fyzický přepínač zvukových profilů oneplus

Jako pravděpodobnějšího adepta vidíme mobil realme GT Neo3, který by se mimo jiné měl pochlubit také 150W kabelovým nabíjením.

Ocenili byste takový přepínač i na svém mobilu?

Zdroj: MySmartPrice

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)