TOPlist

Tablet, který oslní výkonem i designem. OnePlus Pad Pro ohrozí konkurenci

OnePlus Pad Pro
  • OnePlus na konferenci v Číně brzy představí mnoho nových produktů
  • Mezi nimi bude i nadupaný tablet se Snapdragonem 8 Gen 3
  • Pochlubí se i povedeným designem a doprovodí jej klávesnice se stylusem

OnePlus se na čínském trhu chystá představit řadu nových produktů, a to již koncem tohoto měsíce v rámci větší tiskové konference. Jednou z novinek má být nabušený tablet, který nejenže přinese parádní výkon, jenž udělá radost jak hráčům, tak i profesionálům, ale také dorazí i v designově pěkném kabátku. Pod jiným označením by teoreticky mohl přijít i k nám do Česka.

OnePlus Pad Pro se již stihnul ukázat na sociálních sítích výrobce, a to ve dvou barevných variantách – kromě typické zelené verze se můžeme těšit také na šedé provedení. Jelikož půjde o zařízení vlajkové úrovně, pochopitelně spolu s ním vyjde i klávesnice a dotykové pero. Zda se tyto periferie budou prodávat samostatně, anebo je OnePlus umístí přímo do balení, však nevíme.

OnePlus Pad Pro

Neméně důležité jsou specifikace. Hlavní dominantou tabletu bude špičkový čipset Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3, tikající pod kapotou těch nejlepších smartphonů současnosti, což se potvrdilo díky testu propsanému do databáze Geekbench.

Specifikace OnePlus Pad Pro (očekávané)
Cena neznáme
Rozměry a hmotnost neznáme
Displej 12,1 palcový LCD, 3000×2120 pixelů, poměr stran 7:5
Procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3
Zadní fotoaparáty 13Mpx hlavní
Selfie kamera 8 Mpx
Baterie 9 510 mAh, 67W nabíjení
Software Není uveden
Další vlastnosti Reproduktory s technologií Dolby Atmos, klávesnice a dotykové pero

Dříve se také spekulovalo o 12,1palcovém LCD displeji o rozlišení 3000×2120 pixelů a poměru stran 7:5, až 16GB operační paměti v doprovodu 512GB interního úložiště, 9 510mAh baterii s podporou rychlého 67W dobíjení nebo reproduktorech s technologií Dolby Atmos. Na zadní straně se pak máme setkat se 13Mpx hlavním snímačem, zatímco zepředu na nás bude mířit 8Mpx selfie kamera.

Uniklé fotografie OnePlus Padu Pro

Fotografie tabletu se s předstihem objevily na sociální síti Weibo, kam je umístil uznávaný insider Digital Chat Station. Podívat se na ně můžete níže.

Jak to bude s dostupností?

OnePlus Pad Pro by mohl do dalších koutů světa včetně České republiky zamířit jako OnePlus Pad 2. V takovém případě by tedy šlo o přímého nástupce velice úspěšného OnePlus Padu.

 

Chybí vám na českém trhu Android tablet s takovou úrovní výbavy?

Zdroje: Fonearena, Notebookcheck, Gizmochina, Weibo

Adam Kurfürst
O Autorovi - Adam Kurfürst

Adam studuje na gymnáziu a technologické žurnalistice se věnuje od svých 14 let. Pakliže pomineme jeho vášeň pro chytré telefony, tablety a příslušenství, rád se… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)