Tablet OnePlus Pad je za rohem. Dostane OLED displej i slušný výkon

oneplus tablet

Na konci března se objevila první spekulace kolem tabletu OnePlus Pad. Trh, který dlouho stagnoval se začal znovu probouzet minulý rok a kromě Xiaomi toho chce využít také korporát BBK Electronics, pod který OnePlus spadá. Ještě v první polovině letošního roku má totiž dojít k jeho představení.

OnePlus Pad dostane Snapdragon 865 5G

Web MySmartPrice odhalil, že se zařízení už nějakou dobu interně testuje pod kódovým označením Reeves. Vzhledem k tomu, že je začátek května by se měl ukázat nejpozději za měsíc. Dle posledních informací se můžeme těšit na 12,4palcový OLED displej s Full HD+ rozlišením, čipset Snapdragon 865 5G, 6 GB RAM nebo 10 900mAh baterii s podporou 45W nabíjení.

oneplus pad

Na zadní straně bychom měli nalézt dva snímače, přičemž ten hlavní dostane rozlišení 13 Mpx, sekundární pak 5 Mpx. O kvalitu videohovorů a selfies se postará přední 8Mpx kamerka. Potěší také audio jack nebo systém Android 12, který dostane nadstavbu uzpůsobenou pro tablety. V Číně by se měl prodávat za cenu 2 999 juanů, což je asi 11 200 Kč bez daně.

Jak často využíváte tablet?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)