OnePlus představilo levná sluchátka Nord Buds 2. Mají ANC a slušnou výdrž

oneplus nord buds 2
  • Mimo OnePlus Nord CE 3 Lite se nám odhalila také sluchátka OnePlus Nord Buds 2
  • Nabízí zajímavý poměr mezi cenou a výkonem, nechybí ANC
  • V balení se nachází samolepky se smajlíky, které si můžete na sluchátka nalepit

Společně s telefonem OnePlus Nord CE 3 Lite představila společnost také bezdrátová sluchátka OnePlus Nord Buds 2, která se chlubí zajímavým poměrem mezi cenou a výkonem. Pojďme si je tedy ukázat.

OnePlus Nord buds 2 se chlubí 12,4mm měniči a podporují Dolby Atmos. Nechybí samozřejmě aktivní potlačení hluku, které dokáže potlačit hluk v okolí až o 25 dB. I se zapnutým ANC přitom vydrží na jedno nabití až 5 hodin a pokud jej vypnete, dostanete se na 7hodinovou výdrž. Sluchátka rovněž podporují rychlé nabíjení a za 10 minut poskytnou dalších 5 hodin poslechu s vypnutým ANC. Pouzdro sluchátek nabízí až 27/36 hodin poslechu, opět v závislosti na ANC.

Vylepšení se dostalo také na konektivitu. OnePlus Nord Buds 2 podporují Bluetooth 5.3 a rychlé párování, samozřejmostí je herní režim s latencí 94 ms. Při přehrávání hudby využijete kodek AAC, který známe hlavně ze světa Applu, stejně tak se může hodit certifikace IP55, která ochrání zařízení před deštěm a potem. Sluchátka jsou k dispozici v barvách Lightning White a Thunder Grey a OnePlus do balení přidalo samolepky s emoji, které si můžete na sluchátka nalepit. Cena byla stanovena na 70 eur, což je asi 1 600 korun.

OnePlus Nord Buds 2 | Get in the groove

OnePlus Nord Buds 2 | Get in the groove

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Jaká bezdrátová sluchátka momentálně používáte?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)