OnePlus Nord Watch se ukázaly na oficiálním webu firmy. Těšíte se?

oneplus nord watch

V kancelářích společnosti OnePlus v tuto chvíli probíhá mimo jiné vývoj telefonu OnePlus Nord 3. Spolu s řadou Nord ale nemají přijít jen telefony, ale vůbec poprvé také sluchátka a chytré hodinky. A právě těmi se budeme zabývat v následujícím textu.

OnePlus potvrdilo hodinky Nord Watch

Chystané hodinky OnePlus Nord Watch, o kterých jsme vás poprvé informovali před několika týdny by se měly představit právě s telefonem Nord 3. Ten by přitom měla firma odhalit někdy v létě, odhaduje se červenec. Leaker Mukula Sharmy si nyní na oficiálním webu společnosti všiml názvu Nord Watch, takže označení je v podstatě už teď potvrzeno. Vedle hodinek se mají ukázat také bezdrátová sluchátka OnePlus Nord Buds.

V současné době ale bohužel nemáme žádné podrobnější informace, snad jen že budou kulaté a pochlubí se sledováním SpO2, spánku, krokoměrem či monitorováním srdeční frekvence. Jejich cena by se měla pohybovat na hranici 1 500 – 2 500 Kč bez daně.

Jaké chytré hodinky používáte vy?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)