OnePlus chystá chytré hodinky Nord. Ve vývoji jsou také sluchátka

oneplus nord hodinky

Už tomu budou dva roky, co společnost OnePlus vydala první telefon z řady Nord. Odstartovala tak éru úspěšných telefonů střední třídy, které nabízejí solidní poměr mezi cenou a výkonem. A podle nejnovějších informací nemusí nutně zůstat pouze u mobilů. Ve vývoji jsou totiž také sluchátka a hodinky.

OnePlus chystá hodinky Nord

Bezdrátová sluchátka Nord by se měla představit během několika dalších týdnů a prý se dočkáme také hodinek. Ty mají podle nejnovějších informací sdílet spoustu hardwaru s OnePlus Watch. Můžeme samozřejmě počítat se senzory pro snímaní srdečního tepu a hladiny kyslíku v krvi a také sledování spánku. Stát přitom nemají více, než 10 000 INR, což je v přepočtu asi 3 000 korun bez daně.

OnePlus Watch Review: They Settled!

OnePlus Watch Review: They Settled!

Bohužel jsme se zatím nedočkali žádných neoficiálních renderů, takže nemáme tušení, jak by mohly hodinky vypadat, stejně tak není jasné, kdy by se mohly dostat na trh.

Jaký máte názor na telefony Nord od OnePlus?

Zdroj: 91mobiles

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)