OnePlus chystá parádní mobil se 108Mpx foťákem a nízkou cenou

Oneplus nord ce 3

Firma OnePlus představila před několika lety první model Nord, který měl lákat na velmi dobrý poměr mezi cenou a výkonem. Od té doby OnePlus představilo hromadu dalších mobilů s tímto označením, čímž možná tak trochu ztratily své kouzlo. Zejména modely CE trochu kazí pověst jinak skvělých mobilů a nyní se začala světem šířit zpráva o tom, že se brzy dočkáme dalšího telefonu s tímto označením, konkrétně půjde o OnePlus Nord CE 3, který by měl však nabídnout velmi zajímavé specifikace.

OnePlus Nord CE 3 by měl nabídnout 6,7palcový LCD panel s Full HD+ rozlišením, 120Hz obnovovací frekvencí a podporou HDR10. Co se týče výkonu, o ten se postará stále velmi schopný Snapdragon 695 v kombinaci s 8 GB RAM typu LPDDR4X a 128/256GB úložištěm. Ze screenshotů navíc vyplývá, že telefon dostane 108Mpx hlavní fotoaparát.

V minulosti bylo zařízení několikrát spatřeno v různých benchmarcích, takže je pravděpodobné, že se představení dočkáme velmi brzy. Ostatně od vydání druhé generace uplyne za měsíc přesně rok.

Jaký máte názor na telefony Nord od OnePlus?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)