OnePlus vyšle do boje o střední třídu dva nové Nord modely

OnePlus N20

Okolo společnosti OnePlus bylo v posledních několika týdnech rušno. Představilo totiž novou vlajku v podobě OnePlus 10 Pro, která by měla brzy debutovat také v Evropě a chystá pro střední třídu chystá dva nové modely – OnePlus Nord CE 2 a OnePlus Nord N20.

OnePlus Nord CE 2 a OnePlus Nord N20 budou novými zástupci střední třídy

Těchto telefonů bychom se měli dočkat v únoru či březnu, přičemž OnePlus Nord CE 2 má být pouze přeznačeným Oppo Reno7 SE. Minimálně po stránce designu by vše odpovídalo. Přední stranu tohoto modelu pokrývá 6,43″ AMOLED displej s Full HD+ rozlišením a 90Hz obnovovací frekvencí, o výkon se pak stará čipset MediaTek Dimensity 900.

OnePlus Nord N20 bude nástupcem OnePlus Nord N10 a pod kapotou má tikat čipset Qualcomm Snapdragon 695G s podporou 5G. Bohužel jsme se zatím nedozvěděli žádné informace o cenách. Očekáváme však, že budou podobné jako u jejich předchůdců. Pokud tedy plánujete nákup telefonu střední třídy a zároveň se nebráníte OnePlus mobilům, možná bychom na vašem místě chvilku počkali.

Jaký máte názor na OnePlus telefony?

Zdroj: GSMArena, Twitter, 91mobiles

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)