OnePlus Nord bude stát méně než 500 dolarů. Půjde o prodejní hit?

oneplus nord 500 dolarů cena

Chystaný telefon OnePlus Nord míří dnes do limitovaného předprodeje a dle oficiálních informací má stát méně než 500 dolarů. Nyní společnost zveřejnila první část kratšího dokumentu o tom, jak telefon vytvářela a přináší několik zajímavých informací.

OnePlus Nord bude stát méně než 500 dolarů

Generální ředitel společnosti OnePlus Pete Lau skutečně potvrdil, že bude telefon stát pod 500 dolarů. Kromě toho vidíme dva různé prototypy OnePlus Nord, z nichž první odhaluje přední část s průstřelem v levém horním rohu. Na zadní straně pak vidíme poměrně zajímavé umístění třech fotoaparátů.

Celé video končí informací, že se 7. července dovíme další informace. Podle posledních informací bude telefon oficiálně představen 10. července. Z dřívějších spekulací víme, že bude v telefonu tikat čipset Snapdragon 765G v kombinaci s 12 GB operační paměti RAM. Nebude chybět ani podpora rychlého 30 W nabíjení.

Bude OnePlus Nord prodejním hitem?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)