OnePlus ukázalo podobu Nord 2 5G. Co říkáte na dalšího zabijáka vlajek?

oneplus nord 2 5g

Příští týden se bude konat konference, na které OnePlus představí telefon Nord 2 5G, přičemž dnes zveřejnila snímek, který kompletně odkrývá zadní stranu mobilu. Potvrzují se tak spekulace o tom, že budou záda podobná vlajkovému OnePlus 9.

OnePlus ukázalo zadní stranu Nord 2 5G

OnePlus Nord 2 5G je na fotografii k vidění v barevné variantě Blue Haze, přičemž můžeme spatřit tři fotoaparáty a LED blesk. Hlavním snímačem má být dle spekulací 50MPx fotoaparát, který u OnePlus 9 fungoval jako ultraširoký. Dalšími dvěma snímači má být 8MPx ultraširoký snímač a 2MPx monochromatický fotoaparát. Na přední stranu si ještě nějakou chvíli počkáme, ovšem dle renderů bude vypadat stejně jako u loňského Nordu, až na absenci duálního selfie fotoaparátu.

oneplus nord 2 5g

Pod kapotou má dle posledních informací tikat čipset MediaTek Dimensity 1200-AI, který byl speciálně navržen přímo pro tento model. Dopomáhat mu má 8 GB RAM a 128GB úložiště. O výdrž se pak postará 4 500 mAh baterie s podporou nabíjení Warp Charge 65. K oficiálnímu představení dojde již 22. července.

Jak se těšíte na OnePlus Nord 2 5G?

Zdroj: phonearena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (9)