OnePlus varuje uživatele, kterému nedávno vybouchl Nord 2. Proč?

oneplus nord 2 5g vybuch

Před více jak týdnem jsme vás informovali o případu právníka Gaurava Gulatiho, kterému údajně začal hořet a následně explodoval telefon OnePlus Nord 2 5G přímo v soudní síni. Tvrdil, že telefon předtím nepoužíval a měl jej nabitý asi z 90 %. Zároveň dodal, že podnikne veškeré právní kroky a podá stížnost u spotřebitelského soudu. Dokonce prý chtěl, ať se tento model přestane v Indii prodávat.

Byl výbuch OnePlus Nord 2 skutečný?

Společnost OnePlus právníka žádala, aby jim poskytl veškeré informace a telefon jim předal, aby mohlo dojít k detailnímu přezkoumání vadného mobilu. Ten to však odmítl a telefon odevzdal rovnou na policii, s firmou se dál nebavil. Mezitím OnePlus upozornilo poškozeného, aby nechal svého protiprávního jednání. Jeho výroky o telefonu jsou prý pro firmu ponižující a hanlivé. Společnost prý hodlá podstoupit veškeré právní postupy, aby tuto záležitost vyřešila a označuje toto obvinění za pomluvu. Na fotografiích, které na svém Twitteru Gulati zveřejnil je prý vidět, že byl na baterii aplikován nějaký vnější podnět.

oneplus nord 2 výbuch

Jak byste se zachovali na Gulatiho místě?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)