OnePlus Nord 2 5G vybouchl a majitelku zranil. Firma se k situaci už vyjádřila

oneplus nord 2

Alespoň jednou za rok se vždy najde telefon, který za neznámých okolností majiteli vybouchne. Snad každý výrobce se modlí, aby to nebyl právě jeho model. Pokud se modlilo i OnePlus, tak to bohužel nebylo nic platné, jelikož jeho nejnovější model Nord 2 5G vybouchl majitelce když jela na kole. K celé situaci se navíc nyní společnost vyjádřila.

OnePlus Nord 2 5G vybouchl v Indii

Muž pocházející z Indie, Ankur Sharma věnoval své manželce právě tento telefon, která s ním asi týden po běžném používání vyrazila na kolo. Z ničeho nic se prý ozvala hlasitá rána, které se manželka pana Sharmy lekla a z kola spadla. Událost ji měla údajně zasáhnout také psychicky. Telefon byl nalezen pár metrů od incidentu, přičemž nevypadal vůbec v dobré kondici, jak můžete vidět na fotografiích.

Manželé se rozhodli o celé události informovat na Twitteru, kde OnePlus pohotově reagovalo. “Zdravíme Ankure, jsme zdrceni tvými zkušenostmi s naším telefonem. Chceme s vám celou situaci řešit a vše vám náležitě vynahradit. Spojte se s námi prostřednictvím zpráv a vše společně vyřešíme.”, znělo v odpovědi oficiálního účtu. A vypadá to, že se obě strany nakonec domluví. Sharma totiž fotografie ze svého účtu smazal a OnePlus nyní vydalo oficiální prohlášení.

“Bezpečnost a zdraví našich zákazníků je naší nejvyšší prioritou. Hned jak jsme se o této události dozvěděli, kontaktovali jsme dotyčného uživatele a zahájili důkladné interní vyšetřování. Jeho výsledky naznačují, že poškození bylo způsobeno vnějšími faktory a ojedinělou událostí. Nebylo tedy způsobeno žádným výrobním problémem. S dotyčným uživatelem však zůstáváme v kontaktu a nabídli jsme mu podporu, abychom tento problém vyřešili.” stojí ve vyjádření. Zřejmě se tak není čeho bát, jelikož OnePlus Nord 2 5G se prodává jak na běžícím páse a toto byl jediný případ, který byl spojen s tímto telefonem. V redakci jej také nějakou dobu používáme a na Twitter zatím psát nemusíme. :)

Jaký máte názor na tento incident?

Zdroj: phonearena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)