OnePlus Nord 2 5G je prvním telefonem se systémem Color OS

OnePlus Nord 2 5G používá Color OS 11.3

Společnosti OnePlus a Oppo nedávno oznámily, že sloučí své nadstavby Oxygen OS a Color OS. Mohli jsme to vidět už u OnePlus 9 v Číně, kde byl telefon standardně dodáván se systémem Color OS namísto Hydrogen OS (čínská verze Oxygen OS). A nyní je podobná situace u nedávno představeného OnePlus Nord 2 5G.

OnePlus Nord 2 5G používá Color OS 11.3

OnePlus to potvrdilo v rámci příručky pro recenzenty modely Nord 2, která dorazila i nám. Na webových stránkách ani v jiných propagačních materiálech se ale tuto informaci nedovíte. Na první pohled vše ale zůstává stejné a společnosti se tak rozhodly kvůli rychlejším aktualizacím na telefony.

OxygenOS 11.3 zatím dle našeho názoru běží na novém OnePlus telefonu naprosto bez problémů a na tomto rozhodnutí osobně nevidíme nic špatného. Naopak se zde nachází třeba nové možnosti přizpůsobení, které jsme mohli znát právě z telefonů Oppo.

Máte rádi nadstavbu Oxygen OS?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)