OnePlus začíná prodávat vlastní “trigger” tlačítka pro mobilní hráče

OnePlus herní tlačítka

Čínská společnost OnePlus se rozhodla o další krůček postoupit hlouběji do segmentu hraní her na mobilních telefonech. Kromě toho, že už nyní se v telefonech této značky nachází například i speciální herní režim, začíná firma prodávat i speciální herní hardware. OnePlus před pár hodinami vyslalo na indický trh herní tlačítka pro připnutí na mobil. Neboli takzvané “triggery”. které nalezneme i na konzolových ovladačích.

Přínos těchto doplňkových tlačítek je v tom, že při ovládání telefonu ve vertikální poloze nemusí uživatel klepat na tlačítka u horní strany displeje komplikovaně palci či zdlouhavě ukazováčky. O to se díky speciální konstrukci postarají právě připnuté triggery. Ve světě mobilního hraní rozhodně nejde o žádnou velkou novinku a úplně stejné příslušenství najdete v mnoha e-shopech. OnePlus se nicméně rozhodlo, že svým fanouškům poskytne svá vlastní herní tlačítka. V Indii se prodávají za 1099 rupií, což je v přepočtu asi 320 korun.

Jak náročné na ovládání jsou vaše oblíbené mobilní hry?

Zdroj: OnePlus

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)