Ikonický posuvník z OnePlus zmizí z hromady mobilů. Dostane ho ale další značka

oneplus posuvník

Pokud značku OnePlus nějakou dobu sledujete, jistě vám neunikl fakt, že je většina prémiových mobilů této značky vybavena speciálním posuvníkem, který přepíná zvukové profily. Kromě OnePlus se vychytávkou mohou pyšnit také iPhony a vypadá to, že brzy zamíří do telefonů další značky.

Ikonický posuvník má zamířit do telefonů Oppo

Přepínač musí oželet pouze majitelé některých modelů Nord, což se má ale změnit. Leaker Yogesh Brar totiž tvrdí, že budoucí generace telefonů OnePlus nebudou tímto posuvníkem vybaveny, vyjma modelů Pro. To znamená, že zmizí z budget vlajek i vyšší střední třídy. Stejný člověk vypustil také do světa informaci o tom, že se jej dočkají také vlajkové lodě značky Oppo, což ale ve finále není takovým překvapením.

Obě společnosti totiž spadají pod korporát BBK Electronics a už několikrát jsme viděli ten stejný telefon, jen s jiným logem. I podle spojení nadstaveb OxygenOS s ColorOS je zřejmé, že mezi sebou všechny firmy, zejména OnePlus, Oppo a realme spolupracují.

Ocenili byste posuvník i na vašem mobilu?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)