OnePlus chystá ohebný mobil pro Evropu. Jeho konstrukci si zamilujete

OnePlus Fold Oppo Find N

Skládací telefony si na trhu našly své místo a výrobci jako Samsung, Huawei, Motorola nebo Xiaomi se je snaží neustále inovovat. Do rozjetého vlaku se ale snaží naskočit několik dalších firem jako třeba Oppo, jehož Find N má jednu z nejzajímavějších konstrukcí, a podle všeho nově také OnePlus.

OnePlus Fold jako přejmenované Oppo Find N?

Před dvěma lety tvrdil CEO OnePlus, Pete Lau, že ohebné telefony nejsou ve firmě téma. Jelikož však společnost spadá pod korporát BBK Electronics, kde už právě Oppo svůj ohebný mobil má, je pravděpodobnost, že se ukáže ohebný mobil OnePlus poměrně vysoká. Olej do ohně nyní navíc přidal sám Lau, který na Twitteru sdílel fotografii ohebného mechanismu, který se nápadně podobá právě tomu v modelu Find N.

Už v minulosti jsme viděli několik realme, Oppo či právě OnePlus mobilů, které se od sebe lišily snad jen logem na zádech a tak je klidně možné, že bude OnePlus Fold pouze přejmenovaným Oppo Find N. Na rozdíl od něj by se ale mělo objevit i na globálním trhu, což je zajímavé hlavně pro nás.

Koupili byste si ohebný OnePlus mobil?

Zdroj: PhoneArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)