OnePlus láká špuntem na nová sluchátka. Že by očekávaná Buds Z?

OnePlus Buds Z teaser

Čínská firma OnePlus zveřejnila na Twitteru příspěvek, kterým láká na jeden ze svých nových produktů. Kdyby snad nebylo na první pohled jasné, že se jedná o detail silikonového špuntu sluchátek, doplnila jej popiskem „Úplně nový svět zvuku. Už brzy.“ Takzvaný teaser pravděpodobně neodkazuje na nic jiného než na sluchátka OnePlus Buds Z. K jejich finálnímu představení by mělo dojít 14. října společně s novým telefonem této značky s označením 8T. Vazbu mezi těmito produkty prokazuje i odkaz vedoucí právě na datum představení tohoto mobilu.

O modelu Buds Z tedy nyní víme minimálně to, že budou mít silikonové špunty a budou se tedy lišit od dřívější varianty Buds minimálně v tomto. Mělo by jít každopádně o další TWS, tedy skutečně bezdrátová sluchátka s přenosným pouzdrem, na jaká jsme nyní zvyklí. O přesných parametrech se toho teď ale moc neví. Ani o případné přítomnosti aktivního potlačení šumu. Odhaduje se ale, že půjde celkově o levnější variantu staršího modelu. Třeba nám o OnePlus Buds Z napoví něco nějaký další teaser. Do představení je vlastně ještě celkem daleko.

Máte raději sluchátka se špunty, nebo bez?

Zdroj: aheadlines

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)