Vyhlížíte OnePlus Ace a OnePlus 10R? Máme nemilou zprávu

OnePlus Ace OnePlus 10R jména regiony

Už jsme si tak nějak zvykli, že představování nových modelů spotřební elektroniky se hlavně v podání čínských značek velmi často zvrhává v převlékání kabátů a změny názvů pro různé části světa, i když je stále řeč o totožném zařízení. Ano, významně se díváme hlavně na tebe, Xiaomi. Mezi příjemné výjimky dlouhé roky patřilo například OnePlus, u kterého jsme díky prostému označení mohli vždy snadno určit, s čím máme tu čest. Bohužel i tato firma už ale sklouzává ke zmíněnému trendu.

Nedávno se například objevily spekulace, že první ohebný mobil této značky nebude úplně originální kus hardwaru, neboť půjde o přejmenovaný Find N od koncernové sestry Oppo. Nyní společnost potvrdila, že různá jména pro stejné zařízení hodlá v různých regionech použít dokonce u mobilu v rámci vlastní značky. Půjde o modely OnePlus Ace a OnePlus 10R, z nichž první má vyrazit na domácí čínský trh a druhý do světa.

Pokud jste se těšili, že půjde o dva samostatné přístroje a bude větší výběr, máte smůlu. Telefony kvůli tomu mají mít i různé datum představení. Ace se před kamery postaví 21. dubna, varianta 10R o týden později. Podle dosavadních úniků by měl mít přístroj 120Hz 6,7″ displej, 12 gigabajtů RAM, hlavní 50Mpx foto senzor a 4 500mAh baterii s podporou velmi rychlého 150W nabíjení.

Co říkáte na tyto hrátky se jmény?

Zdroj: gizmo

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)