OnePlus 9 Pro prý nabídne lepší displej než Galaxy S21 Ultra. Podívejte se na video

oneplus 9 pro displej

V telefonu OnePlus 9 Pro se objeví nový displej LTPO AMOLED. Potvrdil to samotný šéf společnosti Pete Lau. Jednou z klíčových výhod této technologie bude schopnost přepínat mezi obnovovací frekvencí. Lau tvrdí, že bude schopen telefon plynule přejít ze 120 Hz až na 1 Hz.

OnePlus 9 Pro displej

To se bude hodit třeba při zapnutém Always-On displeji a samozřejmě několik dalších případů, kdy telefon zobrazuje cokoliv statického. Telefony budou mít kromě vysoké obnovovací frekvence také vysokou vzorkovací frekvenci, což umožní rychlejší reakce samotného panelu. Přesné číslo nám ale firma neprozradila.

Za to zveřejnila video, kde je OnePlus 9 Pro porovnáván s Galaxy S21 Ultra. Co se týče rozlišení, to má být 1440p+ a bude podporovat 10bitové barevné zobrazení. OnePlus nabídne kromě skvělého displeje také nový chladící systém. Uvnitř bude tikat samozřejmě čipset Qualcomm Snapdragon 888.

Jak se na nové OnePlus těšíte?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)