OnePlus 8 vypadá lákavě. Co o něm víme?

oneplus 8

O nadcházejícím OnePlus 8 jsme se toho dověděli poměrně dost. Téměř se stoprocentní jistotou víme, že bude uvnitř tikat čipset Snapdragon 865, kterému bude sekundovat 12 GB operační paměti RAM. Baterie má mít pak kapacitu 4 500 mAh a nemá chybět ani 50W rychlé nabíjení. Dnes však unikají další zajímavé informace.

Již několik posledních OnePlus telefonů bylo k dispozici v zajímavých barevných provedeních. Tento rok je chce společnost posunout ještě o úroveň výše. Dle úniků z WinFuture se bude nadcházející OnePlus 8 prodávat ve třech barevných variantách – zelené, černé a barevné s názvem “Glow”. Zelená barva se možná bude nazývat “Glacial Green”, což by odpovídalo také renderům.

Tato konkrétní barevná varianta se pak bude nazývat Interstellar Glow. Tyto nezvyklé barvy jsme v minulosti mohli spatřit například v Huawei P20 Pro či Galaxy Note 10. Doufejme, že bude telefon vypadat stejně dobře, jako na uniklých renderech.

Těšíte se na OnePlus 8?

Zdroj: androidpolice.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)