OnePlus 8 vypadá lákavě. Co o něm víme?

oneplus 8

O nadcházejícím OnePlus 8 jsme se toho dověděli poměrně dost. Téměř se stoprocentní jistotou víme, že bude uvnitř tikat čipsetSnapdragon 865, kterému bude sekundovat 12 GB operační paměti RAM. Baterie má mít pak kapacitu 4 500 mAh a nemá chybět ani 50W rychlé nabíjení. Dnes však unikají další zajímavé informace.

Již několik posledních OnePlus telefonů bylo k dispozici v zajímavých barevných provedeních. Tento rok je chce společnost posunout ještě o úroveň výše. Dle úniků z WinFuture se bude nadcházející OnePlus 8 prodávat ve třech barevných variantách – zelené, černé a barevné s názvem “Glow”. Zelená barva se možná bude nazývat “Glacial Green”, což by odpovídalo také renderům.

Tato konkrétní barevná varianta se pak bude nazývat Interstellar Glow. Tyto nezvyklé barvy jsme v minulosti mohli spatřit například v Huawei P20 Pro či Galaxy Note 10. Doufejme, že bude telefon vypadat stejně dobře, jako na uniklých renderech.

Těšíte se na OnePlus 8?

Zdroj: androidpolice.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

YI DIGITAL CAMERA

Recenze Realme 7i: dostupný vytrvalec

TelefonyVašek Švec Vašek Švec
11 min. uložit na později

Komentáře (1)